Skuteczny sposób na zrzucenie 7 kilogramów

Witam, mam 21 lat i 170 cm wzrostu gdy maiłam 18 lat to urodziłam synka. Przed zajściem w ciążę miałam wagę 60 kg i miałam ładny brzuch, teraz ważę 64 kg i mam gruby i do tego tak zwane boczki. Nie przeszkadza mi moja dolna partia ciała, tylko ten straszny brzuch, nigdy nie mam czasu na ćwiczenia i regularne jedzenie, do tego mam astmę oskrzelową, co nie pozwala mi na dłuższe ćwiczenia, chociaż bym chciała. Biorę leki, które w składzie mają sterydy e*** 250 mg 2 razy dziennie p*** 200ug też 2 razy dziennie, o*** 9ug 2 razy dziennie i s*** 10mg raz dziennie. Może to jest powodem, że nie mogę stracić na wadze?
21 LAT ponad rok temu

Witam,

Pani masa ciała jest prawidłowa w stosunku do wzrostu.
Nie powinna się więc Pani przejmować.
Przyrost masy ciała bardzo często towarzyszy przyjmowaniu sterydów.
Niemniej nie zwalnia to Pani z prowadzenia zdrowego stylu życia i prawidłowego żywienia.
Prosiłabym o zapoznanie się z Piramidą Zdrowego Żywienia:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite...
Jeśli nie jest Pani zadowolona z wyglądu brzucha, proszę stosować masaże, ciepło-zimne natryski, a także kosmetyki poprawiające jędrność skóry.
Ewentualne ćwiczenia proszę wprowadzić w porozumieniu z lekarzem.
Pozdrawiam