Skutki stosowania Condyline na kłykciny na wargach stromowych

3 DNI stosowalam Condyline na klykciny na wargi sromowe u wejscia pochwy. PO trzecim smarowaniu skora zaczela piec. Odstawilam zel. Po dwoch dniach opuchlizna zeszla ale zaczela leciez.krew z.obtarc. Najgorzej, ze ciezko je zahamowac. Mam lek z apteki z antybiotykiem. Poza tym stosune zel aloesowy. Dzi zalozylam kompres z gazy jalowej. Dodam, ze bol jest mniejszy, ale lekkie krwawienie nastepuje wlasciwie po kazdym obtarciu bielizna lub papierem :/ czy nadal stosowac opatrunki z gazy?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście warto stosować wspomniany opatrunek, co jednak nie przeszkadza aby udać się do lekarza. Być może konieczne jest zastosowanie dodatkowego leczenia.