Skutki uboczne leku Anafranil SR

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące leku Anafranil SR 75, dostałem ten lek od swojego lekarza, zażywam ten lek na natrętne myśli, lek pomaga, czuje się o wiele lepiej, jednak mam skutki uboczne które mnie bardzo niepokoją, moje skutki uboczne to : nie mogę się wypróżnić w wc, i nie mogę współżyć z partnerką, ponieważ nie jest możliwy orgazm, przez to lekarstwo i moje pytanie brzmi czy powinienem zmienić lek ?, czy wróci do normalności wszystko z czasem ?, martwię się że mi zostanie już to.

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest odstawienie leku i zamiana na inny, objawy niepożądanepowinny ustapić z czasem.
Pozdrawiam