Słaba druga kreska na teście ciążowym i wystąpienia okresu

witam . Dzień owulacji był 16.09.2014 i uprawialiśmy sex , czy moge być w ciąży, Zrobiłam test po ok. 15 dniach i wyszła druga kreska słaba! ale 2.10.2014 dostałam okres...po okresie zrobiłam test i nie było już zadnej kreski....Prosze o porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to możliwe, że doszło do połączenia się komórki jajowej i plemnika z jednoczesnym poronieniem. W tej sytuacji sugerowałbym aby zgłosić się na okresowe badanie ginekologiczne.