Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Słaby wzwód

Dwa tygodnie temu było wszystko dobrze, ale zacząłem brać leki na nadciśnienie. Od dwóch tygodni jest źle - czy w tym tkwi problem?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Kompleksy w łóżku

Lek. Marcin Buczek
55 poziom zaufania

Nieporządanym efektem leków stosowanych w terapii nadciśnienia tętniczego, może być osłabienie potencji. Proszę udać się do lekarza, u którego leczy Pan nadciśnienie tętnicze i poprosić go o zmianę leku/leków, gdyż obecnie stosowany/e uniemożliwia/ją Panu prowadzenie normalnego życia seksualnego. Proszę jednak pamiętać, że nie należy samowolonie odstawiać leków na nadciśnienie bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Lekarz w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy