Słaby wzwód

Dwa tygodnie temu było wszystko dobrze, ale zacząłem brać leki na nadciśnienie. Od dwóch tygodni jest źle - czy w tym tkwi problem?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Nieporządanym efektem leków stosowanych w terapii nadciśnienia tętniczego, może być osłabienie potencji. Proszę udać się do lekarza, u którego leczy Pan nadciśnienie tętnicze i poprosić go o zmianę leku/leków, gdyż obecnie stosowany/e uniemożliwia/ją Panu prowadzenie normalnego życia seksualnego. Proszę jednak pamiętać, że nie należy samowolonie odstawiać leków na nadciśnienie bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.