Słaby wzwód, ból jąder i pieczenie cewki moczowej

Jestem facetem, mam 36 lat i od 5 miesięcy mam problem z przyrodzeniem. Byłem u urologa badał prostatę, wszystko dobrze, stwierdził zapalenie cewki moczowej i nakazał zrobić posiew moczu. Zrobiłem posiew, który wyszedł jałowy, a objawy pozostały, mianowicie pieczenie cewki moczowej, ból jąder, słaby wzwód. W trakcie stosunku bardzo szybko dochodzę i ostatnio na żołędzi pojawiły się sine lub fioletowe punkciki. Co to może być i jak to leczyć, żeby sprawność odzyskać?
36 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

trudno mi jest jednoznacznie odpowiedzieć na Pana pytanie, nie badając Pan i nie widząc dokładnie tych zmian. Leczenie tego stanu możliwe będzie dopiero po poznaniu przyczyny, dlatego konieczna jest dalsza diagnostyka. Warto rozważyć wizytę u wenerologa/dermatologa, gdyż zapalenie cewki moczowej może być powodowane nie tylko przez bakterie, zwłaszcza jeżeli cała ta sytuacja rozpoczęła się w niedługim czasie po tzw. ryzykownym kontakcie seksualnym.