Słaby zarost i brak owłosienia na klatce piersiowej oraz tłuszcz w okolicy piersi i bioder

Witam. Mam problem. Od 13 roku życia. teraz mam 26. Słaby zarost. Brak owłosienia na klatce, tłuszcz okolice bioder, ud, klatki piersiowej. Jądra w normie, brak ginekomastii. Była wysoka prolaktyna:376mlU/l, testosteron:298,5ng/dl. Dostałem Bromergon. Po3miesiącach: prolakt.:8,34ng/ml. test:279,0ng/dl. Apatia, słąbe libido, waga 90kg. ( 3 lata temu było 75kg ale tłuszcz nadal był w okolicach bioder i piersi). Mam syna 1,5 roku i chce być autorytetem. Chce wyjść na plaże bez wstydu :/ Pomocy!!!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wykonanie rezonansu magnetycznego głowy oraz konsultację z endokrynologiem.