Śladowa niedokrwistość

Mam 27 lat, ostatnio bywają dni, kiedy czuję się bardzo osłabiona i mam problemy z zachowaniem równowagi, tzn. podczas chodzenia nie czuję się pewnie. Ostatnie badania morfologii: leukocyty - 3,8 *10 ' 3/ul, erytrocyty - 3,75 *10 ' 6/ul, hemoglobina - 11,7 g/dl, hematokryt % - 35,0 %, MCV - 93,3 fl, MCH - 31,2 pg, MCHC - 33,4 g/dl, płytki krwi - 181 *10 ' 3/ul, anizocytoza erytrocytów - 14,0 %, LYM% - 39,7 %, MXD% - 10,4 %, NEU% - 49,9 %, LYMPH# - 1,5 *10 ' 3/ul, MXD# - 0,4 *10 ' 3/ul, NEUT# - 1,9 *10 ' 3/ul, RWD-SD - 44,0, żelazo - 106,70 ul/dl.

Lek. Izabela Brym

Witam.

Ma Pani śladową niedokrwistość (na granicy błędu laboratoryjnego). Nie wiązałabym Pani dolegliwości z anemią - niestety konieczne jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu chorobowego, zbadanie Pani i ewentualne wykonanie dodatkowych badań, musi się Pani zatem zgłosić do lekarza.