Śladowa niedomykalność zastawki płucnej i nić ścięgnista w lewej komorze

Witam Moj 4 letni syn mial ostatnio robione echo serca z ktorego wszystko wyszło prawidlowo oprocz sladowej niedomykalnosci zastawki plucnej(fizjologia) i rzekomej nici sciegnistej w lewej komorze Pani doktor powiedziala ze niema sie czym martwic ze to zwykla fizjologia ale i tak mi to nie daje spokoju Syn jest alergikiem dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw w tym momencie.