Ślady po operacji żylaków kończyn dolnych

Witam , już prawie2 lata po oper. żyl. koń.doln.L i P nogi , niestety ślady wzdłuż po wew. stronie kończyn pozostał ..nogi od stóp do kolan jak mi puchły tak puchną ...okolice kostek już nie wspomnę .zmiany skórne na l.nodze zaczerwieniona , twarda oraz grzbiet stopy powiedziałabym cały w pajączkach jak również wew i zew okolica kostki ..do tego dochodzą skórcze i wykręcanie palców (paluch i drugi p. stopy ) a ból towarzyszy na grzbiecie stopy .palce u rąk również ( wskaz. i środk.) CO ROBIĆ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety w tej chwili nie mamy zbyt dużego pola do działania. Proponuje zgłosić się do chirurga lub dermatologa.

Lek. PaweĹ Baljon

Szanowna Pani, w pierwszej kolejności nalezy udać się do specjalisty chirurga naczyniowego (trzeba będzie zapewne wykonać usg Doppler naczyń nóg). Wskazana byłaby również konsultacja ortopedy.
Pozdrawiam, Dr n.med.Wojciech Kawiorski