Ślinotok, niekontrolowane drżenie i ataki rozpaczy oraz zaburzenia osobowości

Od jakiegos czasu, nad ranem mam tzw slinotok, czuje tez jakby cos w mojej glowie sie dzialo, takie drzenie, niekontrolowane jakby akatyzja. Czytajac tekst robi sie slabo przed oczami. Nie moge zlapac, co w niem jest. Mam niekontrolowane ataki rozpaczy, zdaje sprawe jakbym byla uposledzona umyslowo, mam przeblyski ze przeciez nie pracuje, nie wychodze z domu,czuje sie oszukana przez rodzicow, ktorzy nie zdiagnozowali mnie. Mam zaburzenia osobowosci, myslenia.

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą i/lub psychoterapeutą, którzy zaproponują Pani odpowiednie leczenie.

Witam. Ma pani dużo problemów, które wymagają leczenia psychiatryczno-psychologicznego, ale na pewno nie jest pani głęboko upośledzona.

Witam. Z Pani słów wynika, że bardzo Pani cierpi w sytuacji, w której się obecnie znajduje. Warto o tym porozmawiać z psychologiem psychoterapeutą lub psychoanalitykiem. Proponowałabym też skontaktowanie się z psychiatrą, który może przepisać odpowiednie leki przywracające w Pani stan równowagi biologiczno-psychicznej. Być może warto też skonsultować swój stan zdrowia z neurologiem. Pozdrawiam