Śluz z krwią oraz swędzenie i pieczenie pochwy

Miałam miesiączkę tydzień temu, po tygodniu pojawił się śluz a co za tym idzie swędzenie i pieczenie pochwy. Mam tak już od kilku miesięcy, oczywiście byłam z tym u lekarza i to nie raz ale leczenie nie przyniosło skutku. Dodam jeszcze że po dwóch ostatnich miesiączkach pojawiał się śluz z krwią. Co to może być? Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie i określić przyczynę dolegliwości. Radziłbym zgłosić się do ginekologa by wykonać USG przezpochwowe. Świąd może być wynikiem infekcji. Należy pamiętać iż nie zawsze leczenie empiryczne przynosi skutek. Czasami dopiero po wykonaniu posiewu można zastosować konkretne celowane leczenie.