Śluzowe stolce i bóle brzucha u dziecka

Witam mam wielki problem z kupkami mojego synka, robi on sluzowate kupki ciemnobrazowe wodniste przy tym sa bule brzucha czesto w nocy. Zaraz po posilku robi kupe o bardzo nieprzyjemnym zapachu. Dodam ze mieszkam za granica i jest mi ciezko zdana tylko na siebie nie moge sie doprosic lekarzy o testy kupki, ciagle mowia ze to normalne. A opiekunka przynajmniej raz w miesiacu wysyla mnie do lekarza. To trwa juz pare miesiecy. Jak sprawdzic co mu jest? PROSZE O POMOC JESTEM ZDESPEROWANA

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani jak duże jest dziecko ani jak jest karmione więc trudno mi cokolwiek poradzić. Proszę podawać dziecku probiotyk, może ureguluje pracę jelit. Poza tym proszę uważnie obserwować czy dziecko w ten sposób nie reaguje na konkretny pokarm.
Pozdrawiam