Słyszenie głosów a schizoafektywność

Biore abilify i lamitrin na schiizoafektywnosc.czy grozi mi nawrot slyszenia glosow.czy zwiekszenie dawki do 30 mg zapewni lepsza obrone przed glosami

Proszę skonsultować swoje obawy z lekarzem prowadzącym. Nie powinna Pani sama decydować o zwiększaniu dawki leków, musi sie to dziać po ściesłej konsultacji z lekarzem.
Podjęcie farmakoterapii ma na celu zniwelowanie objawów, dlatego też słyszenie głosów powinno maleć. pozdrawiam

Dzień dobry,

Wszelkie obawy/pytania - najlpepiej omawiać z własnym lekarzem prowadzącym, ponieważ to on zna Panią osobiście i Pani historię leczenia.
Jeżeli przy dawce x nie ma Pani objawów i czuje się dobrze, to znaczy że jest to dla Pani dawka terapeutyczna. Nie stosuje się wyższych dawek/dodatkowych leków jeżeli nie ma wskazań do tego, a tak chyba jest w Pani przypadku.