SM, bełkotliwa mowa i zmęczenie

3 tygodnie wstecz bylam w szpitalu i dowiedzialam sie ze mam SM stwardnienie rozsiane nie dodostalam zadnych lekow mam czekac na program,w tej chwili powraca stan przed szpitalny tj zachwiania rownowagi belkotliwa mowa,zmeczenie sennosc co moge zrobic do kogo zwrocic sie o pomoc wiem ze to choroba nieuleczalna prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ponownie pojawiają się objawy należy bezzwłocznie zgłosić się do neurologa.