Śmierdząca wydzielina z pępka i ból brzucha

Śmierdząca wydzielina z pępka i ból brzucha. W niedzielę wieczór zaczął mnie boleć brzuch,miejscowo w okolicach pępka,następnego dnia poszłam do internisty,pougniatał dał skierowania.Wieczorem w poniedziałek odkryłam śmierdzącą ropę z pępka,nie dużo,i jest ona żółtawa.Mam wadę:odpływ pęcherzowo-moczowodowy. Powinnam jechać na ostry dyżur?

Szanowna Pani, być może to ropień? ciężko się wypowiedzieć, nie musi Pani się zgłaszać do SOR, proszę postępować wg zaleceń lekarza