Smutek, przygnębienie, problemy ze snem, zmęczenie a depresja

Witam, nazywam się Dominika. Szczerze to nie wiem co mi dolega, od tamtego roku czuje się smutna, przygnębiona, boje się, że w któryś dzień stracę kogoś bliskiego. Moja kuzynka, która studiowała psychologie twierdzi że choruje na depresje. Od 3 miesięcy mało śpie, szybko się męcze, zmniejszył mi się apetyt, często płacze i brak mi sił na wstanie z łóżka. Nie mogę liczyć na wsparcie rodziny, dlatego pokonałam strach i odważyłam się napisać. Potrzebuje pomocy...

Dzień dobry,

Proszę się udać do np.: Poradni Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) i skorzystać z konsultacji OSOBISTEJ u psychologa lub psychoterapeuty, którzy określą jakiej formy leczenia Pani potrzebuje.