Sok z dziurawca oraz leki Controloc i Spamilan a wyniki badań

Witam, miałem 2 lata temu wrzody. Obecnie przyjuje Controloc (pantoprazol) i spamilam oraz sok z dziurawca. Czy te leki mogą mieć wpływ na moje wyniki badań w których limfocyty, granulocyty zasadochlonne są powyżej normy a granulocyty segemntowane poniżej ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Te zmiany nie są wynikiem działania przyjmowanych leków. Podwyższone granulocyty zasadochłonne i limfocyty świadczą zwykle o infekcji.