SOR z powodu bóli kręgosłupa

Witam, wczoraj z bólami kręgosłupa trafiłam na SOR, gdzie wykonano morfologię. Poziom białych krwinek 20,3 w normie do 11,pozostałe wartości(płytki krwi i Crp) w normie.Miałam miesiaczkę i byłam ok 5h po obfitym posiłku,plus stres.4mies temu morfologia z rozmazem bez zarzutów, 3,5mies temu urodziłam dziecko. Mam 26 lat.Następne badanie i wizyta za ok tydz.,ale chciałabym wiedzieć jak duże jest ryzyko poważnego zachorowania w tym przypadku i przy tych wynikach.

Jednorazowe podwyższony poziom krwinek białych i jeszcze po obfitym posiłku nie jest powodem do zmartwienia, trzeba zrobić kontrolne badanie, pozdrawiam