Spadek leukocytów po przyjmowaniu leków

Mam takie pytanie, od czerwca biorę parogen 20 mg , w trakcie brania przez okres ok 3 mieisucy bralam Ipp 40 mg i 20 mg , pozniej Helicid 40 mg i 20 mg, oraz przez 10 dni antybiotyk. Ostatnio robilam morfologie i okazalo sie ze mam leukopenie 3,59 , inne wartosci prawidlowe. Czy to moze byc przyczyna spadku leukocytow

Witam,
parogen nie powoduje spadku leukocytów, natomiast IPP i helicid mogą dawać takie objawy; wskazana kontrola morfologii i wizyta u Lekarza POZ
pozdrawiam