Spadek magnezu i potasu podczas dużego stresu i obciążenia psychicznego

czy podczas bardzo dużego stresu, obciążenia psychicznego i że kiedyś chorowaliśmy na nerwicę poziom magnezu i potasu mógł spaśc do tak niskiego poziomu że człowiek czuje sie nawet jakby nie miał sił nawet wstac z łóżka i zaraz sie przewróci?

Witam,
Proponuje zgłosić się z tym problemem do psychologa , który po dokładnym wywiadzie będzie w stanie określić przyczyny złego samopoczucia. Opisane obawy mogą być skutkiem niedoborów substancji odżywczych , jednak mogą być także symptomem depresji czy zaburzeń lękowych.
Pozdrawiam

Jeśli podobne objawy pojawiają się w przebiegu nerwicy raczej wiązałabym je z ww chorobą, a nie niedoborami czegoś. Jeśli nie jest Pan pewien- można skonsultować się z lekarzem lub porozmawiać z psychologiem.