Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Spadek potasu w organizmie

Witam, ostatnio spada mi potas. Próbuję nadrabiać to dieta, ale to za mało i lekarz przepisał mi Potazek. W związku z problemami z polykaniem tabletek mam pytanie, jak inaczej jeść te tabletki? Pytam, bo te tabletki są długotrwałego uwalniania i mogą podrażniac śluzówke żołądka. Można jeść je rozsypane z jogurtem?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

Szkoda, że lekarz zaordynował stosowanie suplementu diety, zamiast leku.
Lek kalipoz, jest w postaci tabletek o przedłużonym uwalnianiu, myślę, że łatwiej byłoby je Pani stosować, a i sam preparat jest dużo bardziej wiarygodny.
Może Pani je wsypać do jogurtu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy