Sperma na palcach i e-papierosie a możliwość zapłodnienia

Witam. Mam bardzo intymne i dziwne pytanie. Przejde do rzeczy. Uprawialam seks z moim mezczyzna. Po jego orgazmie miałam brudne palce od spermy i wzięłam do ręki e - papierosa (metal "oklejony" jakąś gumą). Około 17 godzin po stosunku mój mężczyzna palił e - papierosa tak więc go dotykal. Nastepnie włożył mi palce w pochwe. Przeraziło mnie to, poniewaz cały czas na nim utrzymuje się zapach prezerwatywy, wiec pewnie sperma i plemniki również. Moje pytanie brzmi - Czy mogłam zajść w ciążę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to wykluczone, choć s szansa na przeniesienie zdrowych i żywych plemników po takim czasie nie jest zbyt duża.