Sperma przeniesiona z palców do pochwy a ryzyko ciąży

Witam mam pytanie czy jest taka mozliwosc ze dziewczyna zajdzie w ciazy jak ja mialem sluz (w sensie) a ona dostala wytrysk ale ja nie doszlem dodam potem ze jeszcze wkladalem swoja sperme palcem do pochwy palcem .dodam do tego ze w kalendarzu ma obfite dni płodne jakie moga byc szanse?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Istnieje realne ryzyko zapłodnienia, gdyż doszło do kontaktu preejakulatu i ejakulatu,zawierających plemniki z drogami rodnymi kobiety.