Śpiączka po ataku padaczki

Witam. Mam 22 lata. Rok temu w maju dostałam padaczki na dyskotece. Byłam w śpiączce 2tygod., ponieważ miałam co chwile ataki,potem trochę się uspokoilo.Leżałam w Szczecinie na Unii Lubelskiej, jestem teraz leczona lekami przeciwpadaczkowymi, ale ataki wciąż są i to często.Boję się sama ruszyć z domu bo nie wiadomo kiedy atak nastąpi. Nikt nie umie mi pomóc:( mam już tego dosyć!! Proszę o jakąkolwiek pomoc.Jestem gotowa oddać się operacji/ Paulina

Jeżeli mamy do czynienie z tego rodzaju padaczką uważamy bardzo na wszelkie błyski-tzw.przerywany bodziec świetlny jakim jest np.migający ekran komputera,telewizora.
I absolutnie ich unikamy.
Proszę omówić sytuacje z lekarzem prowadzącym -ten rodzaj dość dobrze reaguje na leczenie pochodnymi .kwasu walproinowego lub Lamitrinem.

Pozdrawiam ciepło