Spięcie ciała, brak pewności siebie i ograniczenia w zachowaniu

- spięcie ciała (twarz, szyja) podczas kontaktów z innymi - brak luzu - brak pewności siebie - ogólne spowolnienie - poczucie "niebycia sobą" i jakiegoś ograniczenia w zachowaniu - nuda, poczucia bycia nudnym i tego, że świat jest nudny - brak chęci do rozmów i spotkań - brak kreatywności - zasychanie w gardle podczas rozmowy Co to za objawy? Rok temu zakończyłem leczenie parogenem. Miałem depresję, nie chciałem żyć. Obecnie jest dużo lepiej. Ale wciąż coś nie tak. pozdrawiam!

Wszystkiego dobrego.