Spłycenie lewego kąta przeponowo-żebrowego
po badaniu i wynikach RTG stwierdzono Spłycenie lewego kąta przeponowo-żebrowego mam 36lat i co to znaczy?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Oznacza to iż struktury w jamie brzusznej uciekają ku górze. Prawdopodobnie chodzi o żołądek. Możliwe są także zmiany pozapalne. Wskazana jest kontrola oraz wykonanie USG jamy brzusznej.