Spłycona umiarkowanie lordoza szyjna o charakterze degeneracji
dzien dobry,mam w wyniku rtg-splycona umiarkowanie lordoza szyjna,uwidoczniono zmiany o charakterze umiarkowanej degeneracji:splycenie przestrzeni miedzykrengowych,zwlaszcza C5-C7,z niewielkim wzmozeniem subchondralnej sklerotyzacji listewek granicznych na tym poziomie.Rechabilitacje mam od sierpnia(kolejki....),a jak mam pracowac,jezeli dretwieja mi rece?Co moge zrobic?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.