Spływanie flegmy po tylnej ścianie gardła

Witam,prosze o informacje. Od wielu lat cierpie na spływanie flegmy po tylnwj scianie gardla,ostatnio sie to nasililo.laryngolog stwierdzil syche gardlo i alergie biore lek hitaxa. Teraz jestes przeziebiona, lekarz stwierdził zapalenie zatok bo flegma gorej splywa i utyka miedzy noswm a gardłem,od dzis biore sinupret 3razy po 2tabl.dalej flegma splywa ale jakby lekko rzadzsza,ale dalej po gardle. Bojw sie ze sie uduszs
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Wskazania do zabiegu leczenia zatok

Wiele osób musi zmagać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Jak sobie radzić przy takim schorzeniu? Czy tabletki wystarczą? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do zabiegu leczenia zatok.

Sucha gardło i jednoczesne spływanie co gardła to dwie sprzeczności. Poważny lekarz nie powinien leczyć pacjentów lekami homeopatycznymi z reklam TV czyli np Sinupretem. Ten lekarz to maniana. Zmień go a najlepiej to przestań już chodzić po lekarzach bo nic Ci nie jest, jesteś zdrowa,lecz nerwy może co?

0

Efektem stosowania leku sinupret jest rozrzedzenie wydzieliny. Należy pić dużo płynów. Prawdopodobnie ma Pani problem z zatokami lub tak jak stwierdził lekarz - to alergia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty