Sporadyczne fale zaostrzone o amplitudzie wyższej od tła ale z tendencją do synchronicznych wyładowań

na czynnosc podsawową składa się nieregularny rytm alfa10-11 c/seki amplitudzie do 40mv oraz mier nie obfita obfita czynnośc fal beta 15-28c/sek zokalizowana w okolicach przednich.Na tym tle pojawiają sporadyczne fale zaoistrzone o amplitudzie wyższej od tła ale z tendencją do synchronicznych wyładowań a w okolicach skroinowych głębokich do uogólnionych.Reakcja zatrzymania obecna.Proszę o wytłumaczenie mojego wyniku elektroencefalograficznego. a

zapis może być nieprawidłowy w 30 % zupełnie zdrowych ludzi, celowa jest analiza zapisu a nie opisu badania. Co jest w stanie neurologicznym>????