Sposób na pozbycie się ciemieniuchy

witam moja córeczka ma 2 miesiace i ma ciemieniuche ,położna powiedziała zebu zadna oliwka tego nie robic kazala mi kapac ja w medidermie i scierac pieluszke i wtedy posmarowac kremem emolium czy to dobry sposob? czy pelecą mi Panstwo inny sposob na pozbycie sie ciemieniuchy?

Milena Lubowicz

Sposobów jest bardzo dużo i właściwie każdy jest dobry, o ile okaże się skuteczny dla Pani córki. U niektórych dzieci oliwka nie wystarcza, a nawet pogarsza sprawę, natomiast jest całkiem duża grupa dla których jest to sposób skuteczny. Jest też cała gama preparatów specjalnych na ciemieniuchę, emolium też przynosi dobre rezultaty. Także proszę próbować, tylko uważać u dziecka na ciemiączko.
Pozdrawiam