Sposób opisania rezonansu magnetycznego mózgowia bez kontrastu

Witam, Mam krótkie pytanie, i byłbym wdzięczny gdyby odpowiedział ktoś, kto się na tym zna. A mianowicie: miesiąc temu miałem robiony Rezonans Magnetyczny Mózgowia Bez Kontrastu, badanie było wykonane prywatnie. Moje pytanie brzmi: czy mogę być pewny, że Radiolog, który przeprowadzał, i opisywał moje wyniki (które są b.dobre, jakby ktoś pytał), szukał absolutnie każdej patologii w mózgu? Od guzów, tętniaków, aż po drobne zmiany? Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam Was Bardzo Serdecznie :).
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli wynik Pańskiego badania jest prawidłowy nie ma powodów na obecną chwilę do zmartwień. Kontrast podczas badania podawany jest gdy śródzabiegowo lekarz zobaczy jakieś nieprawidłowości.