Sposoby leczenia bielactwa

Mam 40 lat i mam pytanie czy są juz jakieś postępy w leczeniu bielectwa. Zaczełam mieć plamy na twarzy i rękach jak miałam 10 lat i do tej pory je mam . Czasami mam wrażenie jakby plamy były mniejsze to znów za rok latem są większe. Bardzo bym chciała wyjść na dwór bez tzw. tapety. Bardzo proszę mi powiedzieć czy jest to możliwe żebym mogła się tych plam pozbyć. Dziękuję i pozdrawiam. Celina

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma prostej możliwości aby pozbyć się plam bielaczych. Konieczna jest konsultacja z dermatologiem, jednak nie można liczyć na spektakularny efekt od razu.