Sposoby leczenia polipów macicy
witam byłam dzisiaj u ginekologa lekarz nie robioc mi usg stwierdził polipy macicy czy to jest możliwe bez zrobienia usg i czy polipy można wyleczyc lekami czy konieczna jest operacja

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
W badaniu ginekologicznym można uwidocznić polipy w obrębie szyjki macicy. Jeśli chodzi o usuwanie polipów to wykonuje się to w sposób niefarmakologiczny. Więcej informacji powinna Pani uzyskać od swojego lekarza prowadzącego.