Sposoby leczenia torebki łącznotkankowej piersi

W 2008 przeszłam zabieg augmentacji. Około roku temu zauważyłam, że prawa pierś staje się twarda i bolesna. Byłam na USG i wszystko wyglądało OK. Wczoraj byłam u lekarza, który wykonywał zabieg i dowiedziałam się, że to torebka łącznotkankowa. Czy można to leczyć nieoperacyjnie? Pozdrawiam, Anna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie konieczny jest zabieg korekcyjny.