Sposoby leczenia uzależnienia od pornografii

Jestem uzalerzniony od pornografi żona odkryła to i chce mi pomóc co ja i żona mamy robić jeśli chodzi o sex ja mam większe potrzeby niż ona ja 56 lat żona 49

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę lub seksuologa (lekarza) / seksuologa (psychologa) i udać się na konsultację.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnia Seksuologiczna lub prywatnie.