Sposoby na jędrną pupę

Chcialabym miec bardziej sterczaca i jedrna pupe co mam robic ?:)
ponad rok temu

Witam, przede wszystkim proponuję regularne ćwiczenia partii mięśni które spowodują odpowiednie wykształcenie i regularne kształty-ale jak wiadomo na efekty trzeba poczekać ok min miesiąca by zauważyć pierwsze efekty:) Ponadto są metody wstrzykiwania w warstwę podskórną np. Kwasu Hialuronowego który nadaje kształt-lecz jędrności w ten sposób raczej Pani nie uzyska. Zadowalającym zatem efektem są zdecydowanie ćwiczenia fizyczne...
Powodzenia i wytrwałości życzę!

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Najlepszym sposobem dla osiągnięcia takiego celu będą regularnie realizowane ćwiczenia ukierunkowane na pracę mięśni wybranej partii ciała. Zachęcam do zapoznania się z poniższym opisem ćwiczeń i systematycznego ich realizowania: http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-uda-i-posladki Alternatywą dla nich może być jogging i jazda na rowerze.
pozdrawiam