Sposoby na przytycie dla 31-latki

moja waga to 47 kg , przy wzroscie 160cm, chciała bym troszke zgrubnąć, ale nie mam pojecia jak mam to zrobic.

Pani BMI to 18,4 ,to faktycznie jest lekka niedowaga ale nie stanowi ona problemu. Nie wiem czy jest Pani osobą ćwicząca?Czy robiła sobie Pani sobie badania tarczycowe? Bo jeśli nie to w momencie rozpoczecią treningów, oczywiście odpowiednich w których pojawią się ćwiczenia siłowe przybierze Pani troszke na wadzę ponieważ masa mięśniowa się odrobinę zwiększy ale też ładnie wymodeluje ciało.Do tego zdrowa dieta ,dobrze zbilansowna i indywidualnie do Pani dobrana może spowodować ,że poprawi się jakość ciała i sylwetki.
Jeśli chodzi o dietę radziłabym skontaktować się z dietetykiem,
w razie chęci ,pomogę.
Pozdrawiam
Anna Zientaska

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę zastosować wysokokaloryczną dietę bogatą w orzechy i nasiona, sery, suszone owoce, tłuste ryby. Jeżeli to nie pomoże mozna nabyć w aptece wysokokaloryczne Nutridrinki i spozywać 3 x dziennie między posiłkami.