Sposoby na rozstępy u 20-latki

Witam. Jak moge pozbyc sie rozstepow? Czy sa jakies srodki, metody ?

Magdalena StusiĹska

Istnieją różne kosmetyki- kremy czy balsamy oraz zabiegi medycyny estetycznej które mają likwidować rozstępy- jednak ich skuteczność jest dyskusyjna.

Milena Lubowicz

Niestety jest to bardzo trudne i efekty mogą nie być zadowalające. Można spróbować olejków i kremów, ale one raczej wybielają i rozjaśniają niż całkiem usuwają rozstępy. Poza tym można spróbować peelingów w salonie kosmetycznym lub metod laserowych w klinice medycyny estetycznej, one przynoszą lepsze efekty.
Pozdrawiam