Sposoby na skuteczne pozbycie się czarnych wągrów

Mam na twarzy duzo czarnych wagrow. Próbowałam je usunąć na wiele sposobów, jednak żaden nie działa. Dermatolog kazał mi udać się do kosmetyczki, tą jednak odradzila mi ten sposób. Czy jest jakiś sposób, żeby pozbyć się ich raz na zawsze? :(

Witam polecam stosowanie u kosmetyczki peelingu kawitacyjnego plus maskę odpowiednio dobraną do rodzaju skóry, w gabinecie medycyny estetycznej można wykonać serię peelingów medycznych.Warto również zainwestować w dobry krem, ważne aby był odpowiednio dobrany do rodzaju cery i miał lekką konsystencję.W domu można wykonać również regularnie peeling enzymatyczny.