Sposoby na suche i szorstkie pięty

Co poradzic na suche i szorstkie piety?

Mikołaj Cyganok

Witam! Suche i szorstkie pięty wymagają intensywnego nawilżania. Proszę zwrócić szczególną uwagę na dobową podaż płynów. Istnieje takie prawdopodobieństwo, że spożywa Pan/Pani za mało wody. Ponadto, warto rozważyć zakup kremu, zawierającego mocznik, który poprawia zdolność skóry do zatrzymywania wody, a tym samym zapobiega jej nadmiernemu wysuszeniu.

Dzień dobry, najlepiej będzie udać się do kosmetyczki lub do podologa na pedicure i po nim intensywnie nawilżać i delikatnie je natłuszczać np maścią z mocznikiem lub kremami do stóp.