Sposoby na suchy, uporczywy kaszel

dobry wieczór mam pytanie . mam suchy uporczywy kaszel . co mam zrobić jeżeli skończyły mi się tabletki thiocodin ?? czy jest jakiś inny sposób na pozbycie sie tego kaszlu ??

Witam. Jeśli kaszel trwa dłużej niż 2 tygodnie jego przyczyna powinna być oceniona przez lekarza. Może Pan stosować np. Acodin przez kilka dni ale na pewno wizyta u lekarza rodzinnego jest wskazana