Sposoby na wągry na nosie i czole

Jak pozbyc sie czarnych kropek na nosie í czole czego używac jaki krem bo nie ladnie to wyglada á plastry na wagry nie dzialaja.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wykonywać regularnie peeling oczyszczający oraz w razie nadkażenia zastosować maść przeciwbakteryjne.

Polacam profesjonalne oczyszczanie u kosmetyczki- powinno się je wykonywać co 5-6 miesięcy. Po oczyszczaniu kosmetyczka poleci pielęgnację domową.
Dobrymi kosmetykiami jest seria Pharmaceris z kwasem migdałowym- preparaty apteczne: krem na dzień z 5% kwasem, na noc z 10% kwasem oraz tonik antybakteryjny z 2% kwasem. Efekty oczyszczenia skóry bedą widoczne po ok 2-3 tygodniach regularnego stosowania