Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sposoby na wydłużenie stosunku i zadowolenie partnerki

Witam ,mam 19 lat I mam taki problem Gdy uprawiam seks z moją dziewczyną to mój członek nie wytrzymuje dłużej niż 1 minuty i dochodzę i moja partnerka nie jest zadowolona . A chciał bym żeby moj stosunek trwał długo i żebym mógł w końcu zadowolic moją partnerkę.Są jakieś cwiczenia na dłuższy stosunek ? może jakieś tabletki . No w młodości dużo się masturbowałem i teraz też czasami mi się zdaża ale bardzo rzadko już , wychodzi tak z 2 razy w miesiącu,3 to już max.Co mam zrobic ? proszę o pomoc
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Gdy kobieta nie ma ochoty na seks

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Zwiększenie częstotliwości stosunków prowadzi do opóźnienia wytrysku. Niektórym mężczyznom pomaga także wypicie na 10-15 minut przed stosunkiem preparatu ziołowego o działaniu uspokajającym . Podobnie wypicie lampki alkoholu może mieć podobne działanie, ale nie powinno być to zbyt często powtarzane, ponieważ sprzyja uzależnieniu od alkoholu. Można także stosować maści lub kremy znieczulające żołądź członka i wydatnie opóźniające wytrysk, lecz wiąże się to z koniecznością użycia prezerwatywy .

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Jeśli regularne współżycie z jedną partnerką jest od pół roku i nadal brak kontroli nad wytryskiem oraz czas od penetracji pochwy do wytrysku jest nadal ok.1 minuty - to wtedy można rozpoznać wczesny wytrysk i rozważać ewentualność leczenia. Kontakty, o ile to możliwe, powinny być dość częste, to znaczy około sześciu w miesiącu. Wtedy objaw dość często znika... Ale nie zawsze niestety... Rozwiązany powinien być problem zabezpieczenia, tak zwany stosunek przerywany przyczynia się do utrwalenia, a nawet czasem do nasilenia objawu niekontrolowanego szybkiego wytrysku. Niespełnienie wyżej wymienionych warunków bardzo utrudnia leczenie. W młodym wieku skłonność do zaburzeń wytrysku jest dość powszechna i zwykle przypadłość znika ze stałą partnerką, przy regularnych kontaktach.. Leczeniem zaburzeń wytrysku zajmują się lekarze seksuolodzy. Ciekawe, że w praktyce klinicznej spotykamy się coraz częściej z opóźnieniem wytrysku, także u młodych ludzi. Generalnie chaos, nieuporządkowanie w życiu intymnym zwiększa możliwość zakłóceń w tej sferze.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy