Sposoby na zakończenie karmienia piersią

Corke karmie piersia(ma 11mies.) w pierwszych miesiacach miala uczulenie na bialka mleka krowiego(alergia skorna , ktora pojawiala sie, gdy ja zjadlam cos z nabialu)Chcialabym wprowadzic do jej jadlospisu kaszke mleczno-ryzowa (do tej pory jadla sinlac) Dzisiaj dosypalam 3 lyzeczki do jej wieczornego posilku.Czy dobrze zrobilam?Chcialabym w ten sposob stopniowo przyzwyczaic ja do posilkow z mlekiem modyfikowanym i zakonczyc karmienie piersia.

Milena Lubowicz

Dobrze Pani zrobiła, w ten sposób można sprawdzić czy dziecko jeszcze reaguje alergicznie na mleko. Jeżeli nie, to stopniowo można rozszerzać dietę dziecka o mleko modyfikowane.
Pozdrawiam