Sposoby radzenia sobie z nerwicą lękową

witam mam nerwice leowa i zaalenie zato ale bralam na to lei ciagle czytam ochorobach zaraz to mam a teraz macalam sobe podniebienie i poczulam ze na wocie go gardla mam taiezgrubienie i juz sie glupot oczytalam przeciez nie moge ciagle po lekarzach latac pomocy

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza