Spotkanie z psychologiem z powodu toksycznego związku

Dzien dobry. W wtorek idę pierwszy raz do psychologa, z powodu związku toksycznego, w domu rodzinnym ojciec alkoholik, awantury. Chlopak tez pije nie chce poddac sie leczeniu, twierdzi ze sobie sama cos urajam. Boje sie ze nie bede umiala sie otworzyc przed psychologiem. Od czego zaczac ? Jak sie nastawic na pierwsze spotkanie z lekarzem ?

Małgorzata Panek

Psycholog Pani pomoże. Nie musi się Pani obawiać. Powie mu Pani dokładnie tyle, ile będzie Pani w stanie. On naprowadzi Panią na właściwe tematy. Porada profesjonalisty może okazać się bardzo użyteczna, aby mogła Pani dokonać zmian w swoim życiu.
Pozdrawiam