Spóźniający okres a objawy przedmiesiączkowe

Spóźnia mi się o 6 dni okres, miałam objawy typowo przedmiesiączkowe (gorączka, ból brzucha itp.), najpierw był śluz w biały w miare gęsty, teraz mam taki jakby wodnisty i czuje, że cały czas jest w tym miejscu wilgotno. Przy oddawaniu moczu boli mnie brzuch. Czego to objawy?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. To o czy Pani pisze może sugerować ciążę bądź infekcję dróg moczowo-płciowych. Sugerowałbym wizytę u ginekologa oraz wykonanie testu ciążowego .