Spóźniający się okres i pieczenie sutków a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Od tygodnia męczą mnie pewne myśli.Okres spóźnia mi się 3 tygodnie.Nie jest on aż tak regularny bo czasami potrafił się spóźniać tydzień.Stosunku z chłopakiem nie uprawiałam,dziewicą dalej jestem jedyne co to dotykał mnie swoim narządem moje miejsce intymne.Zaznaczam fakt,że przed tym nie doszło do żadnego wytrysku.Objawów typowych dla ciąży też nie mam typu ciągłe uczucie głodu czy częstsze oddawanie moczu.Jedyne co to uczucie pieczenia sutków oraz pojawienie się pojedynczych żył na piersiach.Czy jest możliwość wystąpienia ciąży?Zaznaczam fakt iż mam 18 lat.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie ma możliwości ciąży w opisanym przez Panią przypadku. W Pani wieku okres nie zawsze jest jeszcze regularny, a opóźnienie mógł spowodować np. stres.