Spóźniający się okres a negatywne wyniki testów ciążowych i stresujący czas

Witam generalnie moje cykle były regularne tj tak 31-33 dni. We wrześniu okres spóźnił mi się okres o 9 dni , ale miałam sporo stresu. Okres ostatnio miałam 16.09 , 4.10 lekko plamiłam i jak dotąd nie dostałam okresu. Zrobiłam masę testów i wszystkie negatywne. Czy mimo wszystko mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli testy są negatywne to tak. Najbardziej wiarygodne jest oznaczenie beta hCG z krwi. Prawdopodobnie takie opóźnienie wynika z wahań hormonalnych.